Kontakta oss

Vill ni ha en snabb lösning som säkerställer att ert bolag har den kompetens ni behöver? Det kan handla om att få in en tillfällig lösning i väntan på en permanent, att ni vill ha flexibilitet i er organisation i en rörlig värld eller att ni behöver stöd i ett projekt.

Vi på Corplus tillsätter interimskonsulter inom områdena ekonomi, HR & Lön. Kontakta oss gärna om ni vill veta mer!






    Medarbetare Stockholm

    Ekonomi

    Pontus Holgerson

    pontus.holgerson@corplus.se 0734 44 95 54 Läs mer
    Ekonomi

    Mikael Steiser

    mikael.steiser@corplus.se 0768 80 77 67 Läs mer
    Ekonomi

    Anna Bodin

    anna.bodin@corplus.se 0735 33 05 55 Läs mer
    HR

    Peter Lantz

    peter.lantz@corplus.se 0768 94 59 00 Läs mer
    Lön

    Fatima Lindberg

    fatima.lindberg@corplus.se 0708 88 85 77 Läs mer
    Lön

    Jessica Wassberg

    jessica.wassberg@corplus.se 0730 65 74 15 Läs mer
    HR

    Lena Skoog

    lena.skoog@corplus.se 0735 21 65 57 Läs mer
    Säljkoordinator

    Sofia Holmberg

    sofia.holmberg@corplus.se 0708 57 84 10 Läs mer

    Medarbetare Malmö

    Ekonomi

    Jon Cervin

    jon.cervin@corplus.se 0704 45 65 54 Läs mer
    HR

    Henrik Johnson

    henrik.johnson@corplus.se 0729 97 95 95 Läs mer
    Lön

    Elin Grönqvist

    elin.gronqvist@corplus.se 072 510 55 54 Läs mer